Hakkımızda

sacekimibilgileri.com, saç ekimi konusunda aradığınız her şeyi tek bir kaynaktan bulmanızı sağlayan, öncelikli olarak TARAFSIZLIK VE DOĞRULUK ilkeleriyle yola çıkmış KAPSAMLI BİR BİLGİ KAYNAĞIDIR.

2019 yılının sonunda kurulmuş olan sitemizde, sizlere en iyi, en kapsamlı ve en doğru bilgiyi paylaşabilmek adına yapılan geliştirme çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. sacekimibilgileri.com bir SAÇ EKİMİ MERKEZİ DEĞİLDİR!

AMACIMIZ, Sizlerle saç ekimi ile ilgili en doğru bilgiyi TARAFSIZ bir şekilde paylaşmak ve saç ekimi öncesinde en iyi şekilde bilgilenmenizi sağlamaktır. Saç ekimi konusunda yapılan reklam çalışmaları, internet ortamında yanlış, eksik ya da manipülatif bilgilerin çoğalmasına sebep olmuştur. Sizler için yaptığımız çalışmalarla, sitemizde saç ekimi konusunda reklam ve ticari kaygı gütmeden en gerçek bilgiye ulaşmanızı hedeflemekteyiz.

sacekimibilgileri.com olarak, sitemizde yayınlayacağımız bilgiyi dikkatli bir şekilde araştırmaktayız.

Sitemizde bulunan bilgileri yayınlamadan önce, çeşitli kaynaklardan kontrol ederek size en yalın, en son ve gerçek bilgiyi sunmayı ÖNCELİKLİ İLKE olarak benimsedik. Bunun yanı sıra sizlere en doğru bilgiyi verecek kişinin doktorunuz olduğunu unutmamanız gerektiğini ve yaşadığınız tüm sağlık sorunlarıyla ilgili doktorunuza danışmanız gerektiğini ÖNEMLE hatırlatırız.

YASAL UYARI:

SİTEMİZDE YER ALAN BİLGİLER; SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLI OLUP DOKTOR MUAYENESİ YERİNE GEÇMEZ. HER SAĞLIK SORUNUNDA OLDUĞU GİBİ, SAÇ DÖKÜLMESİ İLE İLGİLİ BİR SORUNUNUZ OLDUĞUNDA DOKTORA MUAYENE OLUNUZ.

İnternet sitemize girmeniz ve/veya bu sitedeki bir bilgiyi kullanmanız durumunda aşağıda yer alan koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu internet sitesi bilgilendirme amacı ile iyi niyetle hazırlanmıştır.
Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, sitemiz tarafından yeterliliği, güncelliği, geçerliliği, tam ve yalın olması taahhüt edilmemektedir. sacekimibilgileri.com hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir. 
Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun sacekimibilgileri.com, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz. Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemiz yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve sitemiz için yetkilendirilen kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.Bu web sitesinde yer alan, bütün sayfalar, grafikler, görseller ve fotoğraflar ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları sacekimibilgileri.com’a ait olup, izinsiz kullanılamaz, değiştirilemez.